Dostępne koty bengalskie

Kocięta bengalskie » Dostępne koty bengalskie

 • Kotek bengalski Aeni Bengal*Pl
  Kotek bengalski

Wszystkie kocięta bengalskie dostępne u nas są z rodowodem Felis Polonii. Więcej o rodowodach

Obecnie posiadamy dwa maluszki, kocurka i koteczkę do odbioru z końcem lutego oraz kotkę Damę, która może pojechać do nowego domu w każdej chwili. Zapraszamy do zaglądania na stronę.

Aktualizacja: 11.01.2020 r.

 

 • Kotka bengalska Dama Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Dama

  Koteczka bengalska Dama to prawdziwa 3,5 miesięczna dama. Spokojna i łagodna, choć uwielbia się bawić, gonić za myszką na sznurku i jest naprawdę szybka. I jest mega przytulaśna. Wchodzi na kolana, przytula się i towarzyszy w domowych czynnościach. Do tego bardzo głośno mruczy. Do nowego domu może jechać w każdej chwili.

  Cena: 3000 zł

  Zarezerwowana - 15.01.2020

 • Kot bengalski Enrique Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Enrique

  Kocurek bengalski Enrique w domu zwany przez nas Heniem urodził się 29.11.2019 r. i do nowego domu może pojechać z ostatnim dniem lutego. Kocurek jest bardzo przytulaśny, towarzyski, uwielbia głaskanie, lubi być brany na ręce. Do tego jest aktywny, szybki, uwielbia zabawy i gonienie za ciąganymi zabawkami. Świetnie odnajdzie się w domu z                                                         dziećmi.

  Wolny

  Cena 3500 zł.

 • Kotka bengalska Effi Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Effi

  Koteczka urodzona 29.11.2019 r do nowego domu będzie mogła pojechać z ostatnim dniem lutego 2020 r. Ma piekne futerko i spokojny charakter. Dostępna również do hodowli, jednak w tej sprawie proszę o kontakt telefoniczny. Podana cena jest za kotkę "na kolanka". 

  Zarezerwowana - 10.01.2020 r.

  Cena 3500 zł.

 • Kotka bengalska Darla Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Darla

  Zostaje w hodowli