Kocięta - miot O

Warto wiedzieć » Archiwum » Kocięta - miot O

 • Kot bengalski Odyn Aeni Bengal*Pl
  Kot bengalski Odyn

Kocięta bengalskie z miotu "O" urodziły się 17.03.2018 roku. W całym miocie szczególnie wyróżnia się Opal, który miłość okazuje na każdy z możliwych sposobów. Jest też wielko Orion. Wielki dosłownie i od malutkiego był najwiekszym kotkiem bengalskim w całym miocie. To szczególne dla nas kocięta. Zapraszamy do rezerwacji.

 • Kot bengalski Odyn Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Odyn

  Odyn jest przepięknym kocurkiem, którego najchętniej widzielibyśmy w opcji hodowlanej. Kocur o łagodnym charakterze. Cena na kolanka 3200 zł.

  Zarezerwowany

 • Kot bengalski Opal Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Opal

  Kocurek duży, umięśniony, towarzyski, łagodny. Posiada cętki w ładnym, ciepłym kolorze. Ma przy tym przecydnie przymilny charakter, daje się nosić na rękach i uwielbia głaskanie. Bardzo chętnie się bawi. Jest wykastrowany. Cena 2800 zł.

                                                 Mieszka w nowym domu w Chodzieży

 • Kot bengalski Opa Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Orion

  Kocurek raczej średnich rozmiarów, łagodny, a jednocześnie najprzytulaśniejszy kocurek w naszej hodowli. Nadaje się do domu gdzie są małe dzieci. Opal jest bardzo cierpliwym kotem bengalskim.  Posiada umaszczenie w ciepłych, pomarańczowych kolorach z równomiernie rozmieszczonymi rozetkami. Cena 2800 zł. 

  Mieszka w Krakowie

 • Kotka bengalska Odetta Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Odetta

  Koteczka niezwykle zrównoważona, spokojna, choć dająca się wciągnąć do szalonej zabawy, uwielbia noszenie na rękach i głaskanie.

  Zarezerwowana

 • Kotka bengalska Omi Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Omi

  Omi to koteczka bengalska szybka, aktywna, ale też bardzo ciekawska. Zawsze jest tam gdzie jej zdaniem coś sie dzieje. Uwielbia głaskanie. Ma bardzo ładne, równomiernie rozmieszczone rozetki i niezwykle błyszczące miękkie futerko. Cena 1900 zł.

  Zarezerwowana - 12.05.2019