Kocięta - miot P

Warto wiedzieć » Archiwum » Kocięta - miot P

 • Aeni Bengal*Pl

Kocięta bengalskie z miotu P są wybitnym połączeniem naszego kocurka Boomera oraz koteczki Joomli. Rodzice przekazali swojemu potomstwu najlepsze cechy zarówno co do budowy ciała, jak również kolorystyki bengalskich rozetek :)

 • Kot bengalski Parys Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Parys

  Zarezerwowany

  Dostępny również w opcji hodowlanej. Kocurek bengalski duży, smukły z wyrażnymi rozetami w formie pancake w ciepłych kolorach. Do hodowli cena ustalana indywidualnie. Cena na kolanka 3000 zł.

 • Kot bengalski Prince Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Prince

  Zarezerwowany

  Prawdziwy książę! Najcudowniejszy kot bengalski jakiego mieliśmy w hodowli. Przytulaśny, łagodny, towarzyski. Kocurek bengalski, który zostaje z nami jako towarzysz naszej córeczki :)

 • Kotka bengalska Padme Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Padme

  Zarezerwowana do hodowli

  Piękna kotka trikolor z niezbyt dużymi rozetami. Piękna, wzorcowa głowa, wyraźnie zarysowana broda. Towarzyski charakter, opiekuńcza w stosunku do naszych najmłodszych kociąt. Cena do hodowli na telefon.                                                             Cena na kolanka 3000 zł.

 • Kotka bengalska Peggy Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Peggy

  Zostaje w hodowli

  Nasza faworyta! Pięknie umaszczona, wzorowo zbudowana. Trójkolorowe rozety, piaskowe, jasne tło. 

 • Kotka bengalska Pepa Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Pepa

  Zarezerwowana

  Szczególnie przytulaśny i towarzyski charakter :) Pepa jest bardzo inteligentna, mega towarzyska i bardzo odważna. Uwielbia spędzać czas z człowiekiem i daje bardzo dużo radości :-) 

 • Kotka bengalska Polly Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Polli

  Zarezerwowana

  Kotka bengalska Polli jest bardzo przyjaznym kotkiem. Łagodna i uwielbiająca głaskanie. Pojedzie do zaprzyjaźnionej z nami rodziny z czego bardzo się cieszymy :-)