Kocięta - miot R

Warto wiedzieć » Archiwum » Kocięta - miot R

 • Aeni Bengal*Pl

Kocięta bengalskie urodzone 25.04.2018 r. są już gotowe do zmiany domu. Pięknie umaszczone i fantastycznie zsocjalizowane. zapraszamy do rezerwacji :)

 • Kot bengalski Ragnar Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Ragnar

  Zarezerwowany

  Gepardzie centki, smukłe, umięśnione ciało i niesamowite kolory rozet to cały Ragnar. Pomijam, że odważny jak wiking i łagodny jak baranek :-). Zamieszka z panem Janem w Warszawie.

 • Kot bengalski Restart Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Restart

  Mieszka w Raciborzu

  Kocurek bengalski Restart jest anielsko cierpliwy. Ma wielkie, zielone oczy i bardzo spokojne usposobienie. Razem z Rihanną stanowią bardzo fajny uzupełniający się tandem. Często się razem bawią :-) Cena 3000 zł.

   

 • Kotka bengalska Rarity Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Rarity

  Zarezerwowana

  Kotka bengalska Rarity była naszą faworytą do zostania w hodowli, ale nie możemy zostawić sobie wszystkich kotek. Stąd też ta piękna kotka bengalska została przeznaczona do sprzedaży. Cudownie łagodna, od samego początku uwielbiała przebywać z naszą córeczką. I pojedzie do trójki dzieci do Zamościa :-)

 • Kotka bengalska Rihanna Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Rihanna

  Zarezerwowana

  Rihanna jest szczególną koteczką jeśli chodzi o wygląd. Bardzo przypomina azjatyckiego leoparda. Bardzo duży kontrast na futerku, piękne rozety, ale przede wszystkim piknie ukształtowana głowa daje jej wyjątkowe możliwości jeśli chodzi o dalszą hodowlę. Zapytania mile widziane. Cena do hodowli na telefon. Cena na kolanka 3000 zł.