Kocięta - miot U

Warto wiedzieć » Archiwum » Kocięta - miot U

Kocięta bengalskie urodzone 09.07.2018 r. już mogłą pojechać do nowych domów. Ojcem tychże kociat bengalskich jest nasz kocur bengalski Boomer, zaś matką nasza przepiękna Gaja Aeni Bengal. Kocięta są naprawdę piękne, towarzyskie i aktywne jak na prawdziwe koty bengalskie przystało :)

 • Kot bengalski Ulf Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Ulf

  Przy wstawianiu pierwszych zdjęć Ulfiego pisaliśmy, ze spodziewamy się, iż będzie pięknym kocurkiem, bo widzimy już, że wdał się w matkę, kotkę bengalską Gaję. Jednak to jak wyrósł przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy, kto wcześniej oglądał na naszej stronie kota bengalskiego Ulfiego i nam nie uwierzył może żałować ;) Oto trójkolorowy kot bengalski Ulf :) Cena 3000 zł.

  Zarezerwowany  - 2019/03/15

 • Kot bengalski Ultimo Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Ultimo

  Zarezerwowany

  Kocurek bengalski Ultimo jest niezwykle radosny i zabawowy. Trudno było nawet zrobić mu zdjęcia, bo uważał to za świetną zabawę. Ma piękne rozetki i ciepły kolor. Cena 3000 zł

 • Kot bengalski Uno Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Uno

  Zarezerwowany

  Kocurek bengalski Uno ma wygląd geparda. Ładne, okrąglutkie cętki, równomiernie rozmieszczone nadają mu naprawdę dzikiego wyglądu. Z charakteru anioł. Oczywiście bawi się jak każde kocię bengalskie, ale jest przy tym grzecznym kotkiem. Cena 3000 zł.

 • Kot bengalski Uzi Aeni Bengal*Pl

  Kot bengalski Uzi

  Zarezerwowany

  Uzi jest aktywnym kocurkiem bengalskim, jednocześnie niezwykle przytulaśnym. Lubi być noszony na rękach, a i zabawą nie pogardzi. Pięknie mruczy. Cena 3000 zł.

 • Kotka bengalska Uliana Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Uliana

  Zarezerwowana

  Uliana jest koteczką bengalską drobną, ale niezwykle uroczą. Jest raczej spokojna i łagodna. Nie lubi noszenia na rękach, ale głaskaniem nie gardzi. Jest pięknie umaszczone. Cena 3000 zł.

 • Kotka bengalska Uncja Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Uncja

  Zarezerwowana

  Kotka bengalska Uncja wdała się bardzo mocno w swojego dziadka Nickelbacka. Wyglądem i umaszczeniem przypomina go do złudzenia. Jest w pięknych, ciepłych kolorach. Cena na kolanka 3500 zł. Cena do hodowli                                                           dostępna przez telefon.

   

 • Kotka bengalska Usma Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Usma

  Zarezerwowana

  Kotka bengalska Usma dostała takie imię, ponieważ urodziła się ósma :) Usma jest mistrzynią przytulanek, głasków i mizianek. Rzadko spotyka się tak miziastego kotka. Jest bardzo towarzyska i pięknie umaszczona.                                                       Cena 3000 zł

 • Kotka bengalska Usterka Aeni Bengal*Pl

  Kotka bengalska Usterka

  Kotka bengalska Usterka jest bardzo przyjazną koteczką z wyraźnie zarysowanymi rozetkami. Ma śliczny pyszczek i błyszczące futerko. Chętnie się bawi i jest aktywnym kotkiem bengalskim :) Cena 3000 zł

  Zarezerwowana - 2019/03/16

                                                   W nowym domu w Krakowie