O nas

  • Kot bengalski
    Kot bengalski

Mam na imię Maria.

W naszym domu zwierzęta były od zawsze - bokserka Kora i fretka Fizia. Pewnego letniego popołudnia mój mąż przyniósł do domu kota. Nie znalazł, lecz dostał od pewnej osoby, która nie mogła się nim już dłużej opiekować. I tak zawitał do nas kot. Od dziecka kocham koty i moja radość była ogromna. Postanowiłam też kuć żelazo póki gorące i namówiłam męża na towarzysza dla Milusia - bo takie imię miał ów kotek. Szukając, zobaczyłam i zakochałam się w prześlicznej kotce bengalskiej Felicji. Po dwóch miesiącach Fela była z nami. Tak oto, z zupełnego przypadku powstała hodowla kotów bengalskich Aeni Bengal * PL.

Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez kotów, tych dużych i tych maleńkich przychodzących u nas na świat, wokół których kręci się nasze życie.

Nasze koty są częścią naszego domu i życia. Do ich dyspozycji jest cały dom i cała nasza miłość do nich - nie mniejsza niż do dwójki naszych dzieci. Tylko my widzimy ich różne charaktery, rozpoznajemy po sposobie miauczenia czego od nas oczekują i dla nas nie ma nic piękniejszego niż patrzeć jak dorasta maleńki kotek bengalski...

Zapraszamy na naszą stronę
Maria i Jarosław Stamblewscy